| mircea22 a întrebat:

Salutare. Mi-a ajuns telefonul in apa. Pentru puțin timp.De atunci nu mi se mai stinge ledul de notificare. Rămîne aprins si daca opresc telefonul. Vreo soluție? Va mulțumesc

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu cunosc. Caută pe Google pentru marca și modelul respectiv. Multe firme mari au forumuri de utilizatori.

| Lukasssz a răspuns:

Ce mai astepti? mergi repejor sa il repari la un service.

| Feri5 a răspuns:

Du-l la service, nu-l tine ca lumanarea la pat! laughing

| alecsboassa a răspuns:

Baga l in orez pentru ca a intrat apa prin el, pe la mufe etc. sau daca nu merge du l la service.dar nu prea au ce sa iti faca, doar sa iti cumperi unul nou. sau daca telefonul era rezistent la apa, ar putea fi reparat