| Sarcopt a întrebat:

O întrebare pentru cei care dețin Huawei P 10, se merită, sunteți mulțumit de el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o bestie de telefon, camera de top, procesor foarte rapid. Eu zic dupa parerea mea ca il intrece binisor pe Samsung galaxy s8 si s8 plus la fluiditate si camera. Ecranul este cel care il dezavantajeaza deoarece nu este unul spectaculos. In concluzie P10 isi merita fiecare banutwinking

2 răspunsuri:
| Chez0nz a răspuns:

Își merita fiecare bănuț, pe lângă cerințele pe care le are, face poze de top.

| Idk_Ade_1990 a răspuns:

Un coleg de al meu are unul dupa aproximativ 2 luni a picat un pahar de
Apa pe el de arunci nu se mai porneste dar eu zic cw merita bani numai ca trebuie sa ai grija de el