| PurpleKusH a întrebat:

ce parere aveti despre s7 edge merita achizitia cei care detin de o perioada aceste gadget sunteti multumit de el m-ar interesa sa fac aceasta achizitie si m-as bucura sa imi raspundeti cei care sunteti posesori deja al acestui smartphone multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| TsonPing a răspuns:

Desigur ca merita, are un display de 6.2 inch daca nu ma înșel, o baterie de 3600mph care te tine si 3 zile daca nu stai non-stop pe telefon, focusul este instant, poze clare cu o rezolutie mare, amprenta functioneaza foarte bine. Ai incarcator wifi.
Destul de multe funcții pe care nu sti daca o sa le folosesti.
Cand lasi telefonul la incarcat e preferabil sa nu umbli pe el, sa nu strici bateria. Incarcatorul are fast charging, in maxim 1 ora jumate ai telefonul Full.

| PurpleKusH explică (pentru TsonPing):

TsonPing mi-ai dat cv sfaturi bune insa cel mai mult ma intereseaza daca investesc aceasta suma de bani pe smartphone sper ca dupa 600 luni sa nu am surpriza de a se misca lent sau cu buguri de aceea intreb persoanele care sunt in momentul de fata posesori ai acestui telefon