| lplostonyou a întrebat:

Oare cati sunt cei care detin un telefon Huawei P9 Dual SIM 4G Gold.Ce parere aveti.Sunteti multumit de acest telefon?

21 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am un P9 si sunt extrem de multumit... de departe cel mao bun telefon pe care l am avut

| LTAA a răspuns:

Il recomand cu incredere.
softul cam stramba din nas, dar merge foarte bine, constructie solida.
Daca nu ai alternative e super

| OnePiece a răspuns:

Eu am P9 lite, nu P9, dar e foarte bun pentru pretul lui. Totusi ma deranjeaza faptul ca se incarca cam greu bateria.

| LexiEla a răspuns:

Sora mea are si e foarte multumita. Il are de cateva luni si ii merge super.

| Pietricel a răspuns:

E super bun. Diar ca ar mai avea nevoie de memorie in plus pentru ca are doar 16GB Stocare.

| LTAA a răspuns (pentru Pietricel):

P9 are 32

| Pietricel a răspuns (pentru LTAA):

Eu am prins versiunea cu 16GB. sad

| LTAA a răspuns (pentru Pietricel):

Nu exista p9 cu 16 gb.

| Pietricel a răspuns (pentru LTAA):

Ba da lol. De la telekom l-am luat btw.

| LTAA a răspuns (pentru Pietricel):

P9? ti-or fi facut aia o farsa si ti-au das p9 lite de fapt

| Pietricel a răspuns (pentru LTAA):

Nu ba. E P9 simplu, nu lite.

| LTAA a răspuns (pentru Pietricel):

Eu cred ca iti bati joc. unde ai jack-ul? sus sau jos?

| Pietricel a răspuns (pentru LTAA):

Jos. |

| LTAA a răspuns (pentru Pietricel):

Toate P9-urile din lume, inclusiv al meu, au 32 de gb.

| Pietricel a răspuns (pentru LTAA):

Stiu, asta e putin weird.

| LTAA a răspuns (pentru Pietricel):

Ba se vinde si cu 64 de gb (l29),dar cu 16 niciodata

| Pietricel a răspuns (pentru LTAA):

Aia am zis. Ca e putin weird. Da nu ma deranjeaza. Adica sunt ok si 16GB

| LTAA a răspuns (pentru Pietricel):

Du-te și trage-i de mânecă pe aia de la Telekom

| Mary012 a răspuns:

Are o colega si ea zice ca e multumita de el merge suer bine(se mai blocheaza el ca are multe tampenii pe el ) dar e bun.

| RaduCiprian a răspuns:

Am un P9 lite, il dețin din decembrie anul trecut, sunt foarte multumit de el, amprenta functioneaZa perfect

| trandafirulnegrudininimata a răspuns:

Nu e bun, eu acum 2 zile l-am cumparat (nou nout) si nu am descarcat nimic, si mi se inchde fara motiv (baterie 100%)