| paqquky a întrebat:

Poti adauga credit pe telefon daca esti in reteaua RCS RDS? Am nevoie pentru. o plata prin sms si nu vreau sa platesc direct de la abonament. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Glasshead a răspuns:

Nu poti dar ai putea sa iti iei o cartela pe alta retea si sa o folosesti pe aceea. Merit funda?

| paqquky explică (pentru Glasshead):

Asta am si facut rolling on the floor.

2 răspunsuri:
| Doarunbaiatmic a răspuns:

Nu nu poți fiind ca e abonament si nu mai poți adaugă dar plateste cu € din abonament (faci cost) daca nu iști alta cartela la liber si plătește cu acea