| LTAA a întrebat:

Samsung Galaxy Tab 3 are capacul și bateria detașabile? Vreau să știu sigur, preferabil de la proprietari.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Nu.Daca se blocheaza nu trebuie s-o duci nicaieri.Este o combinatie de butoane pe care trebuie sa le apesi in acelasi timp si se restarteaza imediat dupa ce s-a blocat. Apesi pe butonul de home si pe cel de blocare/deblocare ecran pentru 5-10 secunde dupa care isi da un restart.

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Nu
Battery Non-removable Li-Ion 4000 mAh battery

| LTAA explică (pentru stlucian):

Dacă se blochează, trebuie să merg la service, și toate datele se șterg nu?

| stlucian a răspuns (pentru LTAA):

Doar la restart hard(revenire la setari fabrica).

| hp8510p a răspuns (pentru LTAA):

Nu.Daca se blocheaza nu trebuie s-o duci nicaieri.Este o combinatie de butoane pe care trebuie sa le apesi in acelasi timp si se restarteaza imediat dupa ce s-a blocat. Apesi pe butonul de home si pe cel de blocare/deblocare ecran pentru 5-10 secunde dupa care isi da un restart.

| Jokyo a răspuns:

Nu...