| Sarcopt a întrebat:

Sper să fie ultima întrebare legată de această problemă laughing. Huawei Honor 8, Huawei P9+ sau Galaxy A5 2017 sunt mai bune?

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mate 10 Lite, daca tot zici de Huawei.

| Lioana a răspuns:

Huawei P9 Plus.
Motive: are 64 GB spatiu de stocare, dublu fata de celelalte, 4 GB RAM (mai mult decat Samsung Galaxy A5 care are 3 GB), are baterie mai buna fata de celelalte.
Camera are mai multi mpx la A5 dar am auzit ca pozele ies miscate la acest telefon asa ca degeaba are 16 mpx.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că Samsung e cea mai bună firmă de telefonie mobilă, așa că te sfătuiesc să îți achiziționezi A5 2017.

| Walker a răspuns:

Un Oneplus nu te-ar interesa? Mi se pare cel mai bun telefon cu Android. Eu dețin un op5 de 2 săptămâni și sunt foarte mulțumit de el.și design-ul și performanțele sunt de top.

| Lioana a răspuns (pentru Walker):

Ai varianta JCC?

| Sarcopt explică (pentru Walker):

O să mă interesez, mulþumesc pentru sfat.

| Sarcopt explică (pentru Lioana):

Fi mai explicit, te rog

| Lioana a răspuns (pentru Sarcopt):

Lasa! Daca nu stii ce e, inseamna nu o ai. Probabil ai cumparat telefonul din Romania. Acea versiune se vindea pe site-ul oficial si era editie limitata.

| Sarcopt explică (pentru Lioana):

Încă nu mi-am cumpărat nimic

| Lioana a răspuns (pentru Sarcopt):

Aaaaa....Pai eu ii pusesem intrebarea lui Walker. Credeam ca el a raspuns.