| Sarcopt a întrebat:

Sper să fie ultima întrebare legată de această problemă laughing. Huawei Honor 8, Huawei P9+ sau Galaxy A5 2017 sunt mai bune?

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mate 10 Lite, daca tot zici de Huawei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că Samsung e cea mai bună firmă de telefonie mobilă, așa că te sfătuiesc să îți achiziționezi A5 2017.

| Walker a răspuns:

Un Oneplus nu te-ar interesa? Mi se pare cel mai bun telefon cu Android. Eu dețin un op5 de 2 săptămâni și sunt foarte mulțumit de el.și design-ul și performanțele sunt de top.

| Lioana a răspuns (pentru Walker):

Ai varianta JCC?

| Sarcopt explică (pentru Walker):

O să mă interesez, mulþumesc pentru sfat.

| Sarcopt explică (pentru Lioana):

Fi mai explicit, te rog

| Lioana a răspuns:

Huawei P9 Plus.
Motive: are 64 GB spatiu de stocare, dublu fata de celelalte, 4 GB RAM (mai mult decat Samsung Galaxy A5 care are 3 GB), are baterie mai buna fata de celelalte.
Camera are mai multi mpx la A5 dar am auzit ca pozele ies miscate la acest telefon asa ca degeaba are 16 mpx.

| Lioana a răspuns (pentru Sarcopt):

Lasa! Daca nu stii ce e, inseamna nu o ai. Probabil ai cumparat telefonul din Romania. Acea versiune se vindea pe site-ul oficial si era editie limitata.

| Sarcopt explică (pentru Lioana):

Încă nu mi-am cumpărat nimic

| Lioana a răspuns (pentru Sarcopt):

Aaaaa....Pai eu ii pusesem intrebarea lui Walker. Credeam ca el a raspuns.