| onlym3 a întrebat:

Salutare,sper sa ma lamureasca cineva:la telefonul Htc One X se poate schimba bateria?(dupa cum se stie bateria e integrata si e ceva mai complicat si daca se poate schimba probabil ca trebuie mers la vreun service dar buba mai mare e ca unde poti gasi de cumparat astfel de baterii compatibile cu acest telefon?)

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

Bateria se poate schimba la service. sau la Orange/ Vodafone... Serviceul trebuie sa fie destul de avansat. daca nu au bateria. o sa faca comanda...