| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Stie careva de ce atunci cand primesc un sms pe telefon, imi apare de 2 ori? Doar la sms primite patesc asa. Pur si simplu primesc acelasi sms de 2 ori. Sunt pe reteaua telekom. Multumesc frumos.

1 răspuns:
| zickuo a răspuns:

Macar stii sigur ca l-ai primit. laughing Glumesc. Am mai intalnit oameni care patesc lucruri ciudate pe telefon si sunt tot pe telekom.
E posibil sa fie de la retea.
Curios ar fi daca pe cel care trimite il taxeaza pentru 2 sms-uri sau doar pentru. unu...