| Florin_Petrica_1999 a întrebat:

Salutare.
Stie cineva cum pot sa imi recuperez contul de Instagram?

8 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Da.

| Ineys a răspuns:

Depinde ce s-a intamplat cu el.

Daca a fost blocat nu poti.
Daca l-ai sters nu poti.

https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=ro
Aici iti poti recupera parola in caz c-ai uitat-o.

| Florin_Petrica_1999 explică (pentru Ineys):

Pai,cand mi-am facut al doilea cont cred ca am folosit acelasi email si dupa ce am facut acel cont am intrat pe contul primar, apoi nu stiu cum naiba am facut de am dat anulare asociere cu Facebook, dupa aceaia m-am deconectat de le amandoua conturi, si cand am incercat sa ma conectez pe cel principal nu mai merge.
(Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun)
Daca vrei sa vorbim mai amanuntit ma cauti pe Facebook, ma cheama Petrica Florin)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Florin_Petrica_1999):

Se pare ca ai facut taman ce era interzis, ti-ai creat 2 conturi si te-au blocat, pe buna dreptate.

| deobiceiinsist a răspuns:

Cu numărul de telefon

| Florin_Petrica_1999 explică:

Ce sa fie ma interezis, macar ganditi ce vorbisti, ce treaba are, ca al doailea pe care l-am fa ut merge, nu e blocat.

| ociul a răspuns:

Il prinzi sau il cumperi

| ociul a răspuns:

Il prinzi