| king07 a întrebat:

Salutare, știe cineva de ce nu-mi pot instala un alt Android pe telefon, am un Samsung galaxi j3 cu Android de 5.1, am privit diferite tutoriale pe YT cum să-mi instalez un alt Android, fac tot după persoana respectiva, dar după ce instalez Android-ul prin recovery telefonul doar se aprinde și rămâne blocat pe logo, după ce îmi instalez Android-ul oficial prin PC își revine. Știe cineva ce problema ar putea avea?

2 răspunsuri:
| MadnesOfJuice a răspuns:

Https://www.sammobile.com/firmwares/
Aici cauti marca ta de telefon si te uiti ce Android vrei sa descarci, apoi instalezi firmware-ul cu odin

| king07 explică (pentru MadnesOfJuice):

Aici pot găsi doar versiunea de Android oficiala,