| LittleWolfLover a întrebat:

Salutare TPU
Am o intrebare, din nou, legata de usb, telefoane etc [LOL]
Mi-am instalat programul de pe CD, imi intra, insa cand dau, de exemplu sa pun o melodie din PC in telefon imi zice cam asa:
Imposibil de executat exploratorul telefonului mobil
1-Deconectati telefonul de la PC si conectati-l din nou.
2-Selectati modul memorie portabila cand selectati conexiunea

Eu nu inteleg pasul 2...nu-mi apare nimic dupa ce conectez usb-ul
Mentionez ca telefonul meu e Samsung 3510

Cine stie, il rog sa-mi explice pas cu pas daca se poate.
Multumesc!

1 răspuns:
| Darkangelzn a răspuns:

Am patit si eu inceraca asa:
Cumparati un cardreader
Baga cardul de la telefon in cardreader, si dai copy paste la muzica, videoclipuri ce mai vrei sa iti bagi tu pe telefon si dai Paste in folderul respectiv(din telefon)garantez ca asa va merge happy