| Andrei00RoLLer a întrebat:

Salutari TPU. Am un Samsung s3350 si nu stiu ce are. deschid telefonul, functioneaza perfect, dar cand vreau sa ma conectez la o retea wi-fi,, The menu manages connection profiles.Incorrect configuration will prevent online connection.Continue?" dau pe yes si trebuie sa fac eu conexiunea. si incerc pe restore dar imi cere,, New phone password", iar cand incerc sa adaug un card de 1 gb, imi ingheata telefonul iar fara el merge perfect. Ceva idei? (tin sa mentionez ca merge cardul de memorie, deoarece functioneaza la alte 4 telefoane iar la asta nu merge. mai da-o naibii de treaba...) O seara cat mai frumoasa happy

2 răspunsuri:
| Ingerultaupazitor a răspuns:

Pai cand iti apare Wi-fi network avabile trebuie sa-ti introduci numele si parola retelei wiriles sau cred ca ti le arata, nu stiu cum e la tine, dar oricum stiu ca nu e ok ce am zis, du-l la un din asta de telefoane... laughing) nu te-am ajutat deloc, dar sper ca te-am ajutat rolling on the floor)