| Iasmin_Spanache_1997 a întrebat:

Am o mare problema si va rog din suflet sa ma ajutati! Am un s6 nu de foarte mult timp...si pur si simplu cand stau pe el se blocheaza si se restarteaza si in timpul restartarii iar se blocheaza, nu mereu dar totusi o face.Cum pot remedia problema? I-am dat si restart din fabrica si tot degeaba.Dau funda

1 răspuns:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare,incearca si metoda de "hard-reset",vezi pe google cum se face, banuiesc ca ai resetat telefonul dupa indicatiile din meniu, nu e foarte eficient asa, asigura-te ca ai bateria incarcata si cardul de memorie scos inai te sa incerci "hard-reset", succes!