| george2431 a întrebat:

Am o mica problema cu snapchat-ul.

Mie nu imi merg noile filtre, cele cu stelele, cu luna, cred ca stiti despre ce e vorba.

Am verificat si am facut toate actualizarile dar tot nu imi merg. Ce sa fac ca sa le am si eu? Dau funda! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Bună. Încearcă să îl instalezi din nou în telefon.

| george2431 explică (pentru metehne):

Am incercat deja si nu a mers.

| metehne a răspuns (pentru george2431):

Ar mai putea fi și faptul că versiunea ta de Android nu e actualizată sau Ios, depinde ce ai. Intră la setări și încearcă să vezi dacă ești la zi, dacă nu, dă-i update happy
Ar mai fi și varianta ca telefonul tău să nu facă față. Din câte am observat, snapchat-ul nu merge la toate telefoanele ( din păcate)
E făcut pentru iphone dacă țin eu bine minte, deși dacă ai Samsung ar trebui să nu întâmpini probleme de genul.