| davidribert1231 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu conexiunea wifi pe telefon, dintr-o data nu ma mai pot conecta la internetul wireless,telefonul spunand autentification problem. Am incercat sa restartez routerul si telefonul, dar fara rezultat.Am un Asus zen phone. Vreo idee?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motivele ar fi mai multe.Ori ai atins limita de trafic in cazul in care ai internet cu limita de trafic. Cauta la router o gaurica, bagi un ac acolo si tii apasat pana se intrerup ledurile. Incerci sa te conectezi apoi. Daca stii ca ai modificat parola la wirelles, o bagi pe cea de pe spatele routerului dupa ce ai facut aceasta operatie.