| A3 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu telefonul meu ( E-Boda Storm X450). Atunci cand folosesc datele mobile (netul pe cartela), telefonul o ia razna... in sensul ca se butoneaza singur, deschide aplicatii... dar cand folosesc wifi-ul totul merge foarte bine. vreo idee de care ar putea fi cauza, si cum as putea s-o rezolv? (asta daca se poate rezolva). Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CrystyCRS a răspuns:

Cred ca e din vina virusilor, incearca sa descarci un anti-virus.

| A3 explică (pentru CrystyCRS):

Am descarcat mai multe, nu doar unul, inclusiv pe cel de la norton, dar nici unul nu a detectat nimic. ( mersi pentru ca ti-ai facut timp sa-mi raspunzi) tongue

1 răspuns: