| rroobbeerrtt a întrebat:

Salutare TPU
Am un Sony xperia miro si astazi i-am dat resetare din fabrica are pana acum 2 ore de cand i-am dat stiti cumva cat dureaza resetarea?
Dau funda

3 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

In mod normal resetarea(formatarea) dureaza intre 3 si 10 minute, in cazul tau s-a intamplat ceva cu softulhappy

| rroobbeerrtt explică:

Si aveti ideee ce sa fac sta doar ecranul aprins si scrie Sony nu ii pot face nimic

| Pupaza_Loren_1999 a răspuns:

Buna, resetarea ar trebui sa dureze mai putin de 5 minute, cel putin la mine de fiecare data cand i-am dat na durat mai mult de 5 minute