| iulian5005 a întrebat:

Astazi mi-am luat un Sony Ericsson vivaz U5!
As dori sa stiu daca pot instala android pe el.Sau daca nu se poate imi puteti da un link sa downloadez un joc misto pentru el? de ex: Fruit ninja, Angry birds, jocuri cu senzor.
PS: telefonul are senzor!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Are Symbian.Nu poti schimba sistemul de operare.Jocuri de aici:http://java.mob.org

2 răspunsuri:
| anonim890 a răspuns:

Pai sarputea sa mearga! intri pe magazin play scrii androidul care il vrei si dai descarcare, instalare si ti se va incepe descarcarea! si pentru jocuri foloseste tot magazin play!