| DeyCj a întrebat:

Care din următoarele telefoane fac poze mai bune?
Samsung Galaxy J5 2017 sau Motorola Moto e4 plus.
Prefer răspunsuri de la cei ce dețin aceste telefoane, dar și celelalte răspunsuri sunt ok(ca orientare doar)
Mulțumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.mysmartprice.com/......s-msp12440

Optical image stabilisation helps a device in capturing brighter and sharper images as well as smoother videos. Samsung Galaxy J5 (2017) has 22% higher resolution camera. A primary camera with better image sensor allows a device to click better, sharper images with more accurate colours. A secondary camera with higher resolution can help in improving video call quality as well as self-portraits.

Samsung Galaxy J5 2017

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Vezi care dintre ele au lentilele camerei mai mari in diametru, apoi care au mai multi MegaPixeli. Unul de 12Mp si lentilele foarte mici face poze mai proaste decat unul de 8Mp si lentilele dublu ca diametru

| wpAbby a răspuns:

Le dețin pe ambele iar Samsung are o calitate mult mai buna

| Protegent a răspuns:

Samsung

| CiocolataCuOreo a răspuns:

J5 2017