| aLexG1 a întrebat:

Salutare TPU ce sa aleg intre Allview p7 seon si LG L BELLO? Vreau cat mai multe pareri, multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| AGirlWithDreams a răspuns:

Allviev p7 seon

| CosminLeanca a răspuns:

Eu ti-as recomanda LG-ul deoarece are ecran-ul alcatuit din 2 straturi touchscreen si un strat de plastic[Se sparge greu acum cateva zile l-am scapat de la etajul 2 si nu a patit nimic]

| SocoDenis a răspuns:

Parerea mea este sa iti iei Allview p7 seon deoarece procesurul este mai puternic, ecranul si rezolutia de pixeli este mai mare si camera secundara este de 2 mp fata de LG l bello care are doar 1mp asta e parerea mea sper ca te-am ajutat si daca merit da-mi si funda

| LTAA a răspuns:

Allview are un ecran mai mare, cu mai multi ppi, are un procesor hexacore, camera frontala mai buna, aparent.
Totusi, am vazut cat de multi sunt beliti cu garantia si calitatea Allview, asa ca in locul tau as alege Lg.
Ambele au putine sanse sa primeasca update la Android 5.0.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6858&idPhone2=6593

| anonima0101 a răspuns:

Eu as " miza " pe Allview p7, mi se pare mai bun plus ca imi place dizainul happy,
+ are procesorul mai puternic, face poze faine laughing Am si eu si de aceea ti-l recomand cu toata increderea Ohappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P7 Seon deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.cel.ro/......488-219801

Toate cele bune!