| AlexMAV a întrebat:

Deci, vreau sa-mi cumpar un telefon (ecran 4, 5-5 inchi) si am urmatoarele preferinte:
1. Gigabyte Gsmart Alto A2- dual sim
2. Vonino Ego Qs- dual sim
3. Allview H2 Qubo- dual sim
4. Philips Xenium w832- dual sim

* Care dintre aceste 4 credeti ca ar fi mai bun(nu la ce calitati are ci ma refer si din punctul de vedere a firmei)?
* Daca vreti sa imi recomandati un alt telefon in afara de cele 4 nu ezitati ( Ecran 4, 3-5 inchi)
* Si ce parere aveti despre aceste firme? Allview Vonino si Gigabyte n-am mai auzit de ele si imi este frica sa nu fie niste smecherii pe acolo. De Philips am auzit ca mai sunt TV-uri, dar nici la telefoane nu prea am auzit.
Va rog raspundeti la toate intrebarile.
**FUNDA** pentru cel mai detaliat si bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Anonimul23 a răspuns:

Allview e firma romaneasca, nu prea iti poate garanta calitate, parerea mea ca ar fi mai recomandabil sa iti cumperi de la firmele mai cunoscute. tu ce preferinte ai avea? eu iti recomand unu de 4 inch de la Samsung : http://www.emag.ro/......D5K3JBBBM/ are si un pret rezonabil si prezinta si calitate.

| AlexMAV explică (pentru Anonimul23):

Nu imi place de 4 inchi happy. Multumesc ca m-ai lamurit in privinta Allview-ului.

4 răspunsuri:
| ScurtelEDoctor a răspuns:

Vonino,am si eu si e cel mai ok calitate/pret.Pana acum nu am avut probleme cu el, il am de 2 luni.

| AlexMAV explică (pentru ScurtelEDoctor):

Am sa mai astept raspunsuri, dar deocamdata esti care poti primi funda.

| body356 a răspuns:

Eu am gigabyte g smart si merge foarte bine din cate am auzit alliew e o prostie. Un prieten de-al meu a avut alliew si in 3 luni la dus la reparat. Asta este parerea mea acum faci cum vrei