| akedy a întrebat:

Salutare TPU, m-am gandit sa cumpar Lenovo A5000 si intrebareae mea este:are meniu sau toate "iconitele" sunt pe ecran? (scuzati daca am scris ceva gresit) si daca este un telefon bun si merita cumparat happy Multumesc frumos! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Are lista cu aplicatii integrata in ecranul de pornire, cum e la iPhone. Poti sa iti instalezi Launcher custom din Play Store care are lista de aplicatii separata.

| akedy explică (pentru LTAA):

Uff nasol sad Mersi oricum!

| LTAA a răspuns (pentru akedy):

Era destul de evident tinand cont ca nu are buton de meniu