| XproBlacK a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un sfat?
Am un Galaxy s3 si vreau sa fac schimb cu un Galaxy Note 1 LTE.
Problema pentru mine este ca Galaxy Note 1 Lte are procesor dual core, fata de cel quad core a lui S3.
Sper sa nu am probleme cum ar fi lag la jocuri sau cv de genu.
Multumesc!
Funda!winking

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Mai bine nu il schimbi, decat sa iti faci scenarii care pana la urma devin realitate.

1 răspuns:
| Axin_Luci_1984 a răspuns:

Nu cred ca vei avea probleme dar uite aici http://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_Note_series