| lovemyname a întrebat:

Sa dau un iPhone 4 8GB nou pe un LG Optimus L9 nou?
Îmi trebuie mai mult pentru jocuri,poze, muzica si internet
Multumesc si dau funda celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Eu nu as sugera fiindca:

Privind jocurile. Apple pune in iPhone o tehnologie comuma de la 3GS in sus. Adica daca merge un joc la unu, va merge si la altul. Android in schimb este mai variat de aceea nu pot sa ruleze toate jocurile la unul si acelasi aparat
Poze: iPhone si asa fotografiaza destul de bine.
Muzica: Dinamicul este bun, de aceea se aude bine.
Internet: iPhone 4 are 2G, 3G, Wi-Fi (internet comunicare), fix ca si la L9. In cazul dat sunt la egal.

Tu decizi daca vrei sa il cumperi.

1 răspuns:
| Cătălin11 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu dai iPhone-ul pe un LG, indiferent de model. Nu se compara calitatea firmei Apple cu cea a LG