| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU stie careva daca exista un site pe care sa vad cata memorie are iphone? pe cutie scrie 16 gb telefonul si arata 6, 4

Răspuns Câştigător
| pinkbutterfly88 a răspuns:

Odata conectat la iTunes, iti va arata exact cata memorie are in total si cata memorie e folita. Daca pe cutie arata 16 gb cu siguranta atat ai. Intra si in meniul telefonului la Setarri - General - Informatii si o sa vezi la caacitate scrie memoria totala si mai jos la disponibil cat mai e ramasa.

1 răspuns:
| Mully a răspuns:

Incearca pe siteul gsmarena scrie modelul telefonului si vezi acolo toate informatiile.