| SebbyHere a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si mie daca se merita acest telefon http://www.emag.ro/......D6PGXBBBM/ din punctul meu de vedere este bun pentru bugetul meu...dar... pentru jocuri e bun?

8 răspunsuri:
| FlaviuSs_8135 a răspuns:

Buna. E bun telefonul si eu nu de mult mi-am cumparat Nokia Lumia 610. La inceput a fost dificil totul dar dupa ce mai invatat totul merge bine. SI e bun si pentru Jocuri, toate jocurile au grafica foarte buna.

| asdfkhjl a răspuns:

Eu zis ca este destul de bun pentru ca are windowswinking dar in general nu ii stiu calitatile happy

| Cristinik_Cristina_1998 a răspuns:

Am si eu si este bun happy
ma joc mereu pe el happy

| Cristinik_Cristina_1998 a răspuns:

Am si eu si este bun happy
ma joc mereu pe elwinking

| ŞasăCaiFrumoşi a răspuns:

Eu zic sa cauti pe alte site-uri, deoarece eMag este foarte scump.

| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns:

Achizitioneaza acest telefonul deoarece:
1. Camera foto foarte buna
2. Putere foarte mare
3. platforma windows e in dezvoltare si apar din ce in ce mai multe aplicatii
Bate toti competitorii in segmentul sal si raportul calitate pret

| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns (pentru Zaharioaei_Radu_1988):

Telefon scuze!

| atomescu a răspuns:

Salut,

Judecand dupa parerile celor care au cumparat deja acest telefon pe care le gasesti aici: http://bit.ly/1d4DwaS se pare ca este o investitie buna!