| Junior93 a întrebat:

Salutare tuturor! Am primit la abonament la cosmote tableta cu net nelimitat, dar baiatul meu a introdus codul pin gresit de mai mute ori si mi-a blocat cartela definitiv. Pot sa ma duc la cei de la cosmote sa-mi schimbe cartela? Platesc ceva in plus?

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Va duceti la cosmote, si va deblocheaza tableta. Gratis. Nu se schimba nicio cartela.
O zi buna.

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Bună păi mai bine duceţi-vă la cosmote, ei vor şti cum să vă deblocheye tableta dumneavoastră şi nu prea cred ca veţi avea de plătit ceva implus.

| Junior93 explică:

Multumemsc happy