| Mihai_Florin_1998 a întrebat:

Salutare tuturor, Cat de curand am incercat sa instalez
CyanogenMod10 (Android 4.1.1 Jelly Bean) pe un Samsung Galaxy S I1900, L-am instalat, Totul mergea de bine si am vrut sa-l instalez din nou.
Am urmarit si cand dau sa instalez cm10-2-20131031-NIGHTLY-galaxysmtd" imi da eroarea : "E: Error in /mnt/sdcard/cm-10-2-20131031-NIGHTLY-galaxysmtd.zip (Status 7) Installation Aborted" Ce se poate face?

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

I-ai facut softul praf.Du-te la un service gsm pentru resoftarea sa.Te costa cam 30lei.

| Mihai_Florin_1998 explică:

Tin sa spun ca daca incerc sa-l pornesc normal ramane la "GALAXY S" la pagina de pornire blocat.