| GavrilaDenis a întrebat:

Salutare tuturor.Deci am un abonament la Cosmote si as vrea sa stiu cand imi vor trimite mesajul cu costul lunar? Pe ce data si la ce ora? Multumesc. big grin

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Pai depinde in ce data ai incheiat contractul.De ex. daca ai incheiat contractul pe data de 07.02. 2014 primul mesaj va fi trimis pe 08.03. 2014 cu costul abonamentului+ costul suplimentar daca exista.Ora este de obicei intre 09:00 si 12:00(asta e relativ poti primi mesajul si dupa masa). Perioada de plata(gratie) pentru a plati este de 14 zile deci pana in 21.03. 2014. Dupa care mai poti DOAR PRIMI APELURI inca 30 zile. Daca exipira si cele 30 de zile (in care daca platesti+penalizari)se suspenda abonamentul si o sa primesti notificari prin posta/sms.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat