| IIIshaneIII a întrebat:

Salutari, am de plătit o factura la un abonament Vodafone, problema este când dau pe mail sa plătesc ma arunca în jegul lor de aplicație la care nu mai am acces pentru ca am aruncat cartela de abonament, îmi poate explica și mie cineva cum pot face plata online în aceste condiții?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Întra pe situl lor pe computer, te loghezi și rezolvi. Sau îți sugerez alta varianta, cred ca merge. Dacă nu ai acces la computer, apasă pe alea trei puncte din drepta sus al ecranului, și selecționează unde este,, Desktop site''. Asa te va trimite pe situl lor web și poți plăti.
Cheers

| IIIshaneIII explică (pentru FreddieM):

Am rezolvat, am dat deschis email din Chrome cu afișare în mod desktop și când am dat sa plătesc mi-a apărut sa introduc datele cardului, pana la urma se poate și fără rahatul lor de aplicație, thanks?

2 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Scuze, am înțeles greșit întrebarea. Dacă nu ai datele de acces, poți face plata și prin telefon dacă suni la ei.
Cheers