| florin1 a întrebat:

Salutari am nevoie urgenta.Aa un telefon Samsung galaxy ace duos cu 2 cartele cu android de 2.3.6 si tot ma suna cineva cu nr ascuns si cu nr si la nr cand raspund nu zice nimeni nimic si as vrea ca numarul care ma suna si cel ascuns sa il blochez sa nu ma mai sune sa nu ma mai poata suna dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

I-au aparut mai ulte site-uri dupa ce am scris pe google:
blacklist pentru Samsung galaxy ace duos

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Descarca pe telefon "Blacklist". Cu acest program poti bloca numerele pe care le doresti.

| anonimg a răspuns (pentru anonimg):

I-au aparut mai ulte site-uri dupa ce am scris pe google:
blacklist pentru Samsung galaxy ace duos

| panther2007 a răspuns:

Exista o aplicatie se numeste BLOCK CALL si o gasesti in google market foloseste-o
Sau foloseste-te de black list!