| NYCVlad a întrebat:

Salutari happy, are cineva iphone 5 cu ios 8.1.1? :d daca da, va rog sa imi spuneti cat de bine functioneaza, nu imi dati link-uri de pe youtube ca nu ma lamureste cu nimic laughing am iphone 4S si primesc update-ul la ios 8.1.1 dar imi e frica sa-l fac ca nu vreau lag laughing cei de la Apple spun ca e bun dar eu nu prea cred laughing o parere personala a voastra va rog happy, daca nu este bun merge downgrade? ca voi primi zilele astea un iphone 5 cu ios 8.1.1 si daca nu merge bine sa fac downgrade happy Funda! happy

Răspuns Câştigător
| ThinkDifferent a răspuns:

Pe iPhone 4s ios 8 o sa Îți meargă greu, pentru ca procesorul A5 nu poate sa ruleze așa bine. Pe iPhone 5 s - ar putea sa meargă bine pentru ca știu pe cineva care are iPhone 5 și îi merge foarte bine. Apropo, downgrade nu poți satira faci.

| ThinkDifferent a răspuns (pentru ThinkDifferent):

Pardon, nu poți sa-ti faci.

1 răspuns: