| anonim_4396 a întrebat:

Salutari, pentru un smatphone ce imi recomandati ca folie de protectie: clara sau mata? care tine mai mult la zgarieturi? e vorba de un telefon cu ecran superAmoled fara gorila glass.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Iti recomand folia clara. Telefoanele cu ecran superAmoled se vad destul de slab daca esti intr-o lumina puternica de zi, iar folia mata îi va accentua acest lucru. Ambele folii daca se zgarie nu e nicio problema ecranul oricum nu va fi zgariat indiferent de folie.

1 răspuns:
| Chiperi a răspuns:

Iti recomand o folie mata deoarece nu se murdareste asa repede si e foarte buna cand vine vorba de medii foarte luminate