| amo7 a întrebat:

Salutari si la multi ani!
Intrebare legata de noul meu telefon Philips S398. Dupa ce vorbesc la telefon, sau nu neaparat,-si nu mereu- imi creste procentul la baterie fara sa il bag la incarcat. De exemplu, astazi, aveam 49 % bateria si am vorbit 30 de min la el. Dupa terminarea apelului, bateria imi indica 98%. Stie cineva de ce? Este adevarat insa ca se si goleste mai repede... Are cineva vreo idee?
Astept raspunsurile voastre; Multumesc!

2 răspunsuri:
| d0pex a răspuns:

Poate fi un bug de la Android... Poti cere sa remedieze aceasta problema celor de la Philips.

| Gandonel a răspuns:

1.Schimba batereia
2.Scaneaza cu ajutorul unui antivirus telefonul!
3.Adreseazate la un service!