| Bogatasul a întrebat:

Salutari TPU. Am si eu un joc pe telefon pe nume Smurf Village. Spuneti-mi si mie niste trucuri pe care le poti face.

10 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Astea sunt intrebi, imediat ne intrebam intre noi ce ciorapi a purtam maine, daca nu poti sa cauti singur pe google shemcheriile la jocul acela esti a lost cause fara ofensa

| Bogatasul explică (pentru Tudy000):

Bai nu gasesc ma ia cauta tu si da-mi site-ul daca esti jmeker

| Tudy000 a răspuns:

Http://www.mysmurfsvillage.com/tag/tips/ na site dedicat primul link pe google dupa ce am scris Smurfs Village tips and tricks da e ceea ce vrei tu pls da funda.

| Bogatasul explică (pentru Tudy000):

Frate aste se downloadeaza?

| Tudy000 a răspuns (pentru Bogatasul):

Mai frate, explicate de fapt ce iti trebuie, daca vrei sa trisezi fa root la telefon si foloseste GAME CIH, eu ti-am dat acolo tot ce se poate face la jocul ala...

| Bogatasul explică (pentru Tudy000):

Apropo ce ciorapi sa port maine laughing)

| Tudy000 a răspuns (pentru Bogatasul):

Rosii cu pete albe laughing

| danadanuzza a răspuns:

Poti da ora inainte la telefon si ti se fac tot ce ai plantat orce joc orce nu mai ca va spune papa smurf ca e dezamagit de tine in rest nu face nimic!