| marianc98 a întrebat:

Salutari TPU am si eu un telefon Samsung galaxy next s5570 si am citit pe niste site-uri care ziceau ca pot sa upgradez androidul stiti cumva cum?

2 răspunsuri:
| xDanyxDany a răspuns:

Salut, ai nevoie de internet, intrta la setari si cauta pe acolo "despre telefon" si intri acolo si cauti dupa aceea "actualizari software" daca nu gasesti cauta in setari in toate optiunile la android asa se face, apoi dupa ce ai descarcat noul software ii dai instalare si de acolo telefonul face tot ai grija insa ca el sterge tot ce ai pe el (contacte, jocuri, etc)

| marianc98 explică (pentru xDanyxDany):

Nu gasesc actualizari software