| ReignForest a întrebat:

Samsung a53 sau Honor magic 4 lite 5G? Pe care îl recomandați să îl cumpăr?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Fără discuții A53
Deși n-are încărcător in cutie
Are un ecran bun
Baterie buna
Primește multe update uri
E mai frumos

De ce n ai alege Huawei
Ecranul este Ips și e slab calitativ, din cate am auzit
Primește puține update-uri de sistem
Camera, deși lăudată, nu e cine știe
Mai multe chestii despre cele două le poți afla informandu-te atât din recenziile celorlalți de pe eMag cât și din comparații directe Intre cele 2 de pe YouTube!
Bafta in a face o alegere cat mai reușită!

| OintrebareBuna a răspuns:

Vorbim de telefoane ce au o diferență de preț mare depind ece ai alege să faci cu telefonul respectiv dacă vrei să ai un telefon normal de zi cu zi care face poze clare și filmează Full HD în 60 de cadre pe secundă la un buget bun zic că A53 e alegerea perfectă, dar dacă vrei un telefon mai de fiță cu camere mai performante și cu ecran mai mare ia-ți Honor