| 0PopaPorno a întrebat:

Samsung Galaxy S II sau iPhone 4s ?

5 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Samsung galaxy s II

| dmrtr a răspuns:

Unchimiu are iphone 4s si nu este cine stie ce! iphonurile sunt foarte scumpe si nu merita 30 de milioane :-p

ia-ti Samsung galaxy s II si nu o sa iti para rau, in plus o sa iti mai ajunga bani sa iti cumperi si accesorii pentru el daca nu iti cumperi iphone 4s

bafta! big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Acier a răspuns:

Galaxy

| AaNdYy a răspuns:

Samsung Galaxy S2 e mai bunbatting eyelashes
are si procesor mai bun, si rami mai multi, si ecran mai mare, si rezistenta mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S II: datorita procesorului mai mare (1.2), datorita memoriei RAM mai mare (1GB), datorita display-ului Super Amoled(si super rezistent) cu protectie Gorilla Glass si de asemenea datorita sistemului de operare Android care este superior sistemului de operare al Iphone-urilor.