| Reckinzor a întrebat:

Samsung Galaxy s5 mini sau Iphone 5c?

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......2soyq4.php

Toate cele bune.

| mdany a răspuns:

Galaxy S5

| Arthiom a răspuns:

Samsung galaxy s5, are mult mai multe avantaje. Daca vrei sa poti face mai multe pe telefon iti recomand din toata inima Samsung( iphone-urile au cateva restrictii destul de enervante: nu poti trimite prin bluetooth decat de pe iphone la alt iphone, nu poti lua jocuri de pe alte site-uri, etc)

| nutuxcristian a răspuns:

5C clar.

| TheCosmin02 a răspuns:

S5 mini. iphonul este o porcarie care o cumpara aia care nu stiu ce inseamna, si cei care n-au avut un telefon adevarat (Samsung)

| ArchWord a răspuns:

Samsung galaxy s5, e mai bun...

| ZEYN a răspuns:

Galaxy s5, iphonul este mai mult brand decat beneficii (parerea mea)!

| giyongchyz a răspuns:

Iphone 5c clar.

| summerfun a răspuns:

Galaxy s5 mini pentru iphone 5c e o porcarie de plastic

| sabyna123 a răspuns:

5C