| MadalinaaIoana a întrebat:

Samsung galaxy y sau Samsung star 3? De ce? Sunt niste telefoane bune?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy Y S5360, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4448&idPhone2=4117#results

| MadalinaaIoana explică:

MaryanSteaua2013, cum e camera foto? Bluetooth are? Aveam un telefon cu touchscreen care zicea ca are bluetooth, dar cand incerca cineva sa imi trimita ceva, nu mergea.

| Alex2312 a răspuns:

Iti recomand Galaxy Y deoarece e mai bun si are android.Si Samsung star 3 e bun dar mai bine ai alege Galaxy Y

| MadalinaaIoana explică (pentru Alex2312):

Ce inseamna android? happy

| Alex2312 a răspuns:

Andoidul este un sistem de operare pentru smartphone-uri.

| MaryanHD a răspuns:

Amandoua sunt bune... eu am Samsung Star 3 happy
Funda? big grin?