| stefy_4488 a întrebat:

Samsung S5 sau Samsung galaxy note 5? Ce telefon merita mai mult? Cat de mult incurca faptul ca bateria nu se scoate si nu are loc pentru card de memorie? Se merita mai mult S5?

3 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

S5 este mult prea depasit fata de note 5.
Poti sa iti iei varianta de 64 de GB sau 128 daca faci poze sau video multe.
Cat despre faptul ca bateria nu se poate scoate e o mica problema, daca cumva se strica bateria trebuie sa-l duci in service nu iei bateria si o pui la la S5, dar na fiecare cu avantaje si dezavantajele sale
S5 avantaje:
-ecran mai mic fata de note 5(daca iti place ecranu mai mic)
-slot sd
-rezistent la apa si praf
-baterie accesibila
Note 5 avantaje:
-ecran 2k
-4 gb ram
-senzor de amprenta mai bun
-camera mai buna
Si cam atat depinde doar de tine ce faci cu telefonul si cum il folosesti.

| stefy_4488 explică:

Multumesc anticipat

| stefy_4488 explică:

Mersi IseeVoices happy