| Bianca765 a întrebat:

Saptamana trecuta mi-am scapat telefonul pe holul scolii.A sarit bateria si carcasa.L-am ridicat iar mai apoi reasamblat.Surprinzator nu are nici o zgarietura dar in partea stanga jos a telefonului(Samsung Galaxy Grand Prime)butonul (adica partea telefonului) de pe care puteai sterge filele pe care ai intrat numai merge.Touch-ul de acolo numai functioneaza.Ce pot face? Ce credeti ca s-a intamplat,daca neaparat trebuie dus la reparat si cat ar costa? Chiar acum cateva minute a alunecat cumva de pe pat si l-am gasit jos, pe covor.Cand l-am ridicat functia din care puteai sterge filele aparea pe ecran si nu stiu ce s-a intamplat avand in vedere ca numai mergea.Dau funda.(nu am nevoie de comentarii rele,daca nu ai ce face si nu ma poti ajuta, mai bine abtine-tewinking )

Răspuns Câştigător
| AlinelAlecu a răspuns:

Descarca-ti aplicatia asta:https://play.google.com/......ps/details

1 răspuns:
| Dennis1234 a răspuns:

Cel mai bine este sa-l duci la reparat! Nu va costa mult, intre 100-150 de lei