| AAAdelin a întrebat:

Saqlut! In ultimul timp nu am mai avut aceasta problema, dar vad ca a reaparut. Am un LG L7 si mi se opreste brusc, fara sa zic ca e de la soc, sau ceva de genu, pur si simplu se opreste brusc, si ramane asa o perioada dupa care se aprinde singur, nu pot sa il aprind eu, decat daca ii scot bateria si este cam incomot, va rog ajutor! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| silvian12 a răspuns:

Am si eu un LG l7, dar nu mi-a facut asa niciodata.Du-te la un service....alta solutie nu ai.