| Suntbaiat123456789 a întrebat:

Se mai fabrică în 2021 iphone 7, iphone 8, iphone 9? Dacă da mai este convenabil să cumperi în 2022?

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

IPhone 9 nu a fost vreodată lansat. S-a făcut direct trecerea la iPhone 10(iPhone X). După părerea mea, nici iPhone 7, nici 8 nu merită cumpărate în 2022 pentru că nu vor mai primi update-uri și au o autonomie destul de mică a bateriei pentru aceste vremuri. De banii pe care îi dai pe un iPhone 7 nou îți poți cumpăra ceva mult mai bun și mai futureproof.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nah. Daca nu iti permiti cel mai nou mergi pe XR Sau XS.

| Frank51 a răspuns:

Iphone 9 este convenabil, îl poți găsii la 0.00 lei.

| VoidEternal a răspuns:

Nici măcar 12 nu se mai fabrica.
iPhone 9 nici măcar nu s-a fabricat. După 8 au trecut la X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 9 este cel mai bun. Îl dețin din 1990.