| VikingBoss1995 a întrebat:

Se mai merita sa imi achiziționez iphone 5s sau SE?
As vrea un Telefon mai mic care sa il strecor in ghiozdanul de la școală sa nu se observe.
Se mai merita?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Primul are vreo 5 ani (e un bunic) al doi-lea merge pe trei. La capabilități SUPERIOARE celui de-al doi-lea și la un preț mai MIC ai modele noi : A5, A6, J7 - de la Samsung

| gelu1970 a răspuns:

Nu

| grandebgd a răspuns:

Iphone 5s nu. Poti eventual sa iti alegi alt model iPHONE ca sa primesti versiunile noi aparute pe viitor de IOS.

| REJ a răspuns:

Iti recomand SE. Are o performanța tripla fata de iPhone 5s si Touch ID. happy Desi, eu am un iPhone 5 de cand a apărut pe piața si merge bine. I-am schimbat bateria abia anul acesta.

| VikingBoss1995 explică (pentru REJ):

Multumesc tuturor!