| pikiu01 a întrebat:

Se merita sa dau la schimb Samsung galaxy tab 3 10.1 inch pe un Samsung s3, s4,sau iphone 5s sau Samsung note 3?

6 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Da se merita, dupa parerea mea este mult mai ok sa ai o un telefon mobil inteligent decat o tableta.

| pikiu01 explică (pentru Cr1st1ii):

Ok se merita, dar pe ce telefon din cele de mai sus, de preferat Samsung s4, iphone 5s?

| Cr1st1ii a răspuns:

Mai bine Samsung decat iphone... daca te referi la partea de aplicatii, in sitem de operare ios aplicatiile sunt mai piparate decat cele pe android.

| pikiu01 explică (pentru Cr1st1ii):

Ok,dar...specifica ceva...s3, s4, note 3 adica pe ce sar merita sa dau tableta?

| Cr1st1ii a răspuns (pentru pikiu01):

Parerea mea, daca ai la alegere, eu iti sugerez s4.

| Creatorul24 a răspuns:

Pe un Note III clar, bate tot. Foarte performant