| AnaMaria2719 a întrebat:

Se merita sa dau un Samsung grand duos gt i9082 pe un iphone 4 demo?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Cu plăcere happy

Înseamnă că NU poţi utiliza cartela SIM : NU poţi da/primi telefoane, NU poţi trimite/primi SMS-uri, etc.

Este ca o "tabletă" sad
Îl poţi folosi doar la jocuri, muzică, filme...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niciodata.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită să cumpăraţi ( sau să schimbaţi cu ) telefoane "demo"!
http://www.tpu.ro/......u-daca-nu/

#Telefonul este "live demo unit", adica NU are modul GSM# - SURSA :
http://forum.computergames.ro/......white.html

Toate cele bune.

| AnaMaria2719 explică (pentru bursuc001):

Mulțumesc mult dar acesta funcționează cu cartela happy sau nu am înțeles bine ce inseamna ca nu are gsm

| bursuc001 a răspuns (pentru AnaMaria2719):

Cu plăcere happy

Înseamnă că NU poţi utiliza cartela SIM : NU poţi da/primi telefoane, NU poţi trimite/primi SMS-uri, etc.

Este ca o "tabletă" sad
Îl poţi folosi doar la jocuri, muzică, filme...

| AnaMaria2719 explică:

Mulțumesc frumos pentru răspuns, ai putea sa mi spui si de ce? Nu ma pricep la telefoane si de asta intreb, doar imi place mult design-ul iphone happy