| AlinaaRaluca a întrebat:

Se merita sa imi iau Iphone 6 Plus in 2016 in toamna asta avand in vedere ca pretul s-a injumatatit de cand a aparut noul Iphone 7? Sau sa astept sa apara si Iphone 8 ca sa fie si mai ieftin, telefonul oricum e foarte bun.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ai mai avut iPhone? iPhone ul după părerea mea nu se compara cu alte telefoane, e mult mai stabil, se mișcă bine chiar și după câțiva ani. Cu un Samsung după 2 ani deja te enervezi, îți intra greu in aplicații, are lag, la iPhone nu am văzut sa se întâmple asta.
Sincer nu e deloc diferența mare între 6 și 7. Bineînțeles ca merita sa iei.

| Mihai1810 a răspuns:

Suntem in 2017 din cate stiu eu. Sau tu inca nu ai trecut in 2017?

| AlinaaRaluca explică (pentru Mihai1810):

Hmm. Daca suntem in 2017 si vreau sa imi iau un Iphone trebuie sa neaparat Iphone 6?

| Mihai1810 a răspuns (pentru AlinaaRaluca):

Ce treaba are ce am zis eu cu Iphone 6? "Se merita sa imi iau Iphone 6 Plus in 2016" reciteste ce ai scris si apoi comenteaza la ce am zis eu.

| AlinaaRaluca explică (pentru Mihai1810):

A loool laughing) pare rau